Doprava nad 2350,- ZDARMA

Triplex tablety 1kg - chlor trio (kombi tablety) AQUA BLUE

Kód: 0000013
299 Kč –16 %
2 image
299 Kč –16 % 249 Kč 206 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

Triplex tablety pro desinfekci bazénové vody ,známe také pod názvy jako Chlor Trio nebo Kombi tablety. 5ks v balení, 200g tablety. Pomalé rozpouštění. Vyrobeno v Čr. Balení vhodné na celou sezónu pro malé bazény kolem 5m3. Nejlevnější bazénové vícesložkové tablety.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty

  • Efektivní dezinfekce
  • Pomalé rozpouštění
  • Prevence proti řasám
  • Vhodné pro dlouhodobé použití
  • Vyžaduje opatrnou manipulaci

„Triplex tablety od AQUA BLUE představují ideální řešení pro dlouhodobé a komplexní ošetření bazénové vody. Jejich pomalé rozpouštění a multifunkční složení zajistí čistotu a bezpečnost vody na delší dobu.“

tým Poolservis

 

Triplex tablety - Chlor Trio - Kombi Tablety - dávkování

Triplex tablety jsou navrženy pro efektivní dezinfekci a udržení optimální kvality bazénové vody. Obsahující 80% aktivního chloru, tyto tablety jsou silným spojencem v boji proti nečistotám, řasám a mikrobům.V balení je 5 chlorových tablet!

Snadné dávkování a aplikace

S jednoduchým dávkováním jedné tablety na 20-30 m3 vody, jsou tyto kombi tablety vhodné jak pro menší, tak pro větší bazény. Pro menší bazény lze tabletu snadno rozdělit na menší části, což zabraňuje předávkování a zajišťuje přesnou aplikaci. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné koncentrace volného chloru ve vodě na 5 - 10 dnů v závislostech na faktorech, jako je teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření, zatížení bazénu atd. Pokud máte menší bazén, můžete tabletu jemným klepnutím o zem rozbít na více částí ( polovina pro 10-12 m3 atd.)

Bezpečnost a efektivita

Bezpečnostní obal tablety zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci. Jejich pomalé rozpouštění zajišťuje konstantní úroveň chloru ve vodě, což výrazně snižuje potřebu častého dosazování a udržuje vodu čistou a bezpečnou pro koupání po delší dobu.

Předcházení poškození

Je důležité dbát na to, aby tablety nebyly přímo ve vodě, aby nedošlo k vybělení povrchu bazénu. Proto se doporučuje používat dávkovač tablet nebo je umístit do skimmeru či plováku.

Cena a dostupnost

S výhodnou cenou a snadnou dostupností jsou tyto tablety přístupné širokému spektru uživatelů, což činí Triplex tablety od AQUA BLUE populární volbou pro mnoho majitelů bazénů.

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. 

Varování. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlórové a multifunkční tablety, Tablety Aqua Blue, Bazénová chemie Aqua Blue
Hmotnost: 1.3 kg
Značka: Aqua Blue

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: