Doprava nad 2350,- ZDARMA

Alkalita 1kg, zvyšuje alkalitu bazénové vody

Kód: 911400100
182 Kč 150 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Připravek pro zvýšení alkality vody. Díky tomu Vám bude stačit nižší množství ph- nebo ph+ k úpravě vody o požadované množství!
1 kg balení

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty

  • Efektivní regulace pH
  • Dlouhotrvající účinek
  • Prevence výkyvů pH
  • Jednoduché dávkování

„Alkalita 1kg je dokonalým řešením pro zvýšení alkality vašeho bazénu. Díky efektivnímu dávkování a dlouhotrvajícím účinkům zajistí stabilní pH, což je klíčem k čisté a bezpečné bazénové vodě.“

 

Stabilní pH pro vaši bazénovou vodu

Alkalita 1kg nabízí výkonné řešení pro udržení ideálního pH vašeho bazénu. Pevnost a kvalita tohoto produktu zajišťují, že vaše voda bude vždy v optimálním stavu.

Jednoduché a přesné dávkování

Díky přesným instrukcím je dávkování produktu Alkalita 1kg snadné. Aplikujte 240 g produktu a zvýšíte alkalitu v 10 m³ o cca 0,35 mmol/l (35 ppm). Optimální alkalinita pro bazénovou vodu je 80-120 mg/l (ppm).(minimálně 0,7 mmol/l = cca 70 ppm = cca 70 mg/l)

Prevence výkyvů pH

Alkalita 1kg zabraňuje nežádoucím výkyvům pH, což prodlužuje životnost bazénové techniky a zajišťuje pohodlné koupání bez podráždění.

Spokojenost zákazníků

Naši zákazníci oceňují efektivitu a spolehlivost Alkality 1kg. Recenze ukazují, že produkt skutečně dodržuje své sliby a udržuje vodu v bazénu čistou a stabilní.

Jak správně dávkovat Alkalitu?

Při použití Alkality 1kg postupujte dle instrukcí na obalu. Pro dosažení optimálních výsledků kontrolujte hladinu pH pravidelně a přizpůsobujte dávkování podle potřeby.

 

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech

Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Uniklý produkt seberte. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad.

Bezpečnostní list Alkalita

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulace pH, Bazénová chemie Chemoform
Hmotnost: 1.3 kg
Značka: Chemoform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: