Doprava nad 2350,- ZDARMA

Asin Aqua Redox - dávkovácí automat chlor + pH

Kód: 12144
ZDARMAZDARMA
Asin Aqua Redox - dávkovácí automat chlor + pH
45 072 Kč 37 250 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Dávkovací automat pro dávkování chemie v bazénech, vířivkách, jezírkách a průmyslových provozech.

Návod na Aseko Asin Aqua Dose ph + redox

Asin Aqua Redox - dávkovácí automat chlor + pH je navržen pro efektivní a přesné dávkování agresivních chemikálií používaných v bazénech, s výkonem 60 ml/min.  Nastavitelné je dávkování buď s Redox sondou, případně ji můžete zaměnit za CLF sondu nebo používat bez sondy a dávkovat časově. Dávkování s ph sondou probíhá vždy.

Pro
Veřejné a privátní bazény
Venkovní a vnitřní bazény
Jezírka a vířivky (i koupací sudy)
Průmyslové provozy

 

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Parametr Hodnota
Napájení 230 V / 50 Hz (nebo varianta 12/24 V)
Zdroj 14 VA
Pojistka T80 mA
Kategorie II
Ochrana IP50
Provozní teplota +5 to +40°C
Váha 2200g
Umístění Nástěnné
Výkon 60 ml/min
Maximální tlak vody 1 bar
Obsahuje 2 sondy

Názor bazénového specialisty - recenze

  • +Vynikající pro dávkování chemie v bazénech a vířivkách
  • +Dlouhá životnost a stálý výkon díky kvalitní konstrukci
  • +Ideální pro dezinfekci - chlor, ph
  • +Jednoduché zapojení a synchronizace s oběhovým čerpadlem
  • -Vyžaduje pečlivou instalaci v suchém a bezprašném prostředí

„Asin Aqua Redox - dávkovácí automat chlor + pH je klíčem k udržení perfektního stavu vody ve vašem bazénu nebo vířivce. Jeho přesnost, efektivita a snadná údržba přinášejí pokojnou mysl pro každého majitele. Instalujeme ho na naše bazény zcela běžné a máme s ním dobré zkušenosti.“

tým Poolservis

Untitled 2

 

 

Asin Aqua Redox - dávkovácí automat chlor + pH

Pokud hledáte spolehlivé řešení pro automatické dávkování chemie ve vašem bazénu, jezírku nebo vířivce, pak tento automat nabízí přesně to, co potřebujete. S výkonem 60 ml/min a schopností pracovat při tlaku až 1 bar, toto vysoce výkonné peristaltické čerpadlo je ideální pro manipulaci s agresivními chemickými látkami, které jsou nezbytné pro udržení čisté a bezpečné vody.

Jeho výjimečná konstrukce a design zajišťují nejen dlouhou životnost, ale i stálý výkon, což z něj dělá spolehlivého partnera pro dávkování dezinfekčních prostředků a kapalin na úpravu pH v bazénech až do velikosti 250 m3. Navíc je čerpadlo navrženo pro snadnou instalaci a synchronizaci s oběhovým čerpadlem, což zaručuje, že dávkování probíhá pouze při jeho běhu, čímž se eliminuje riziko chybného dávkování.

Instalace Asin Aqua Redox - dávkovácího automatu chlor + pH

Přesný návod je přibalen u automatu, postupujte podle něj!

1)Instalace Asin Aqua Redox vyžaduje pečlivý výběr místa v suchém a bezprašném prostředí s teplotou mezi +5 a +40 °C, aby bylo zajištěno jeho optimální fungování a minimalizováno riziko poškození. Díky průvodním otvorům na čelním víku čerpadla a dodaným šroubům je montáž na stěnu rychlá a bezproblémová.

2)Sondy do automatu nainstalujte ručně - redox doleva, ph doprava. Dotahujte rukou, nebo přiloženým klíčem.

3)Bazénovou vodu určenou k měření je nutné přivést k sondám.Uzavírací armaturu umisťujeme do zátky D=50 se závitem G1/4“ - Pro napojení do potrubí je potřeba dokoupit ještě 4x t-kus a 4x puk 1/4", aby bylo kam našroubovat okruh pro sondy a vstřikovací kus. Dotahujte pouze rukou. Nepoužívejte kleště nebo jiné nářadí.

4) Stejně tak našroubujte 2x vstřikovací ventily do T-kusů a puků.

5)PŘIPOJENÍ KANYSTRŮ: do víka kanystru vyvrtejte otvor o průměru 6,35 mm a 1 mm (sání). Protáhněte potrubí víčkem. Délku potrubí zvolte tak, aby dosáhlo na dno kanystru a co nejpřímější cestou šlo připojit k čerpadlu. Delší potrubí v kanystru se bude ohýbat a vytvářet vzduchové bublinky. Na potrubí nasaďte sací koš (závaží do kanystru). PŘIPOJENÍ ČERPADEL: sání čerpadla vlevo propojte s kanystrem, výtlak čerpadla vpravo propojte s nástřikovým ventilem. PŘIPOJENÍ NÁSTŘIKOVÝCH VENTILŮ: Protáhněte potrubí maticí, navlékněte potrubí na nástřikový ventil a matici utáhněte pevně ruko

Propojení nástřikového ventilu s čerpadlem a dávkovaným činidlem je zásadním krokem pro efektivní fungování systému. Dodržení správného postupu při instalaci zajišťuje těsnost spojů a optimální průtok chemikálií, což je klíčové pro udržení kvality vody ve vašem bazénu nebo vířivce na nejvyšší možné úrovni.

Automat je tak ideální volbou pro každého, kdo vyžaduje spolehlivé, efektivní a jednoduše ovladatelné řešení pro udržení čistoty a bezpečnosti vody v bazénech a vířivkách. Jeho kvalita, výkon a snadná údržba jsou zárukou spokojenosti a dlouhodobého bezproblémového používání.

Pro napojení do potrubí je potřeba dokoupit ještě 4x t-kus a 4x puk 1/4", aby bylo kam našroubovat okruh pro sondy a vstřikovací kus.

dilyasinaquaredox

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovací čerpadla k bazénu
Hmotnost: 5 kg
Značka: Aseko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("