Doprava nad 2350,- ZDARMA

Čistič parních saun 10L - pro parní kabiny - akrylát i obklady

Kód: 501416010
1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Čistič parních saun 10L - pro parní kabiny  nabízí efektivní čištění znečištění usazujícíc se na lavicích v parní kabině a různých druzích obkladu a akrylátu. Je šetrný k dřevěným povrchům, zajišťuje dlouhodobou ochranu a snadnou aplikaci.Při pravidelné údržbě zabraňuje usazování vodního kamene na obkladech kabiny.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor specialisty na parní kabiny a sauny

  • Efektivní odstranění nečistot
  • Bezpečný pro dřevěné povrchy
  • Dlouhodobá ochrana lavic a podlah
  • Vhodné i na akrylátový povrch a obklady
  • Rychlé a snadné aplikace

„Čistič parních saun 10L - pro parní kabiny je perfektním řešením pro ty, kdo hledají efektivní a šetrný čistící prostředek pro své parní sauny a kabiny. Díky jeho složení je ideální pro dřevěné povrchy, akrylátové povrchy a obklady, zajišťuje jejich dlouhodobou ochranu a snadnou údržbu.“

 

Jak správně aplikovat čistič?

Je určen k přímému čištění. Povrch navlhčete a okartáčujte. Opláchněte vodou. Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi! Při použití čističe doporučujeme dodržovat několik základních kroků. Aplikujte produkt rovnoměrně na povrch, nechte krátce působit a následně setřete suchým hadříkem. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme produkt používat pravidelně. Je možné přípravek ředit až do koncentrace 1:30.

Perfektní čistota parní kabiny

Čistič parních saun 10L - pro parní kabiny je speciálně formulován pro efektivní čištění lavic, podlah, odstranění vodního kamene z povrchů na stěnách. Díky jeho složení je bezpečný pro všechny dřevěné povrchy a nezanechává stopy ani skvrny.

Snadná a rychlá aplikace

Pro dokonalou čistotu vaší parní kabiny není potřeba žádné složité postupy. Jednoduše aplikujte produkt na povrch, nechte působit a setřete. Výsledek? Krásně čistá a voňavá parní kabina.

Prodloužte životnost vašich parních kabin

Pravidelné čištění a údržba parních kabin může výrazně prodloužit životnost lavic a podlah. S tímto čističem můžete být jisti, že vaše sauna zůstane v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Bezpečný a šetrný k dřevu

Produkt je vyroben tak, aby byl co nejšetrnější k dřevěným povrchům. Ochrání vaše saunové lavice a podlahy před vysoušením a praskáním, zároveň je hluboce vyčistí.

Spokojenost zákazníků

Mnoho našich zákazníků již vyzkoušelo tento čistič a výsledky hovoří za vše. Lavice a podlahy v sauně zůstávají čisté a voňavé po dlouhou dobu.

Bezpečnostní list Čistič parních saun

mceclip0-10

Doplňkové parametry

Kategorie: Saunové doplňky, Bazénová chemie Chemoform
Hmotnost: 1.3 kg
Značka: Chemoform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("