Doprava nad 2350,- ZDARMA

CTX-200/GR Chlorový granulát 5kg

Kód: CODE-340
1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
30.6.2022

Tento dezinfekční přípravek se vyznačuje velmi vysokou stabilitou vůči rozkladu slunečním zářením. Ani ve zvýšené koncentraci neodbarvuje plastové materiály, a proto je vhodný i pro foliové bazény. Obsahuje 93% kyseliny dichlorizokyanurové.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu


Tento dezinfekční přípravek se vyznačuje velmi vysokou stabilitou vůči rozkladu slunečním zářením. Ani ve zvýšené koncentraci neodbarvuje plastové materiály, a proto je vhodný i pro foliové bazény. Obsahuje 93% kyseliny dichlorizokyanurové.

 Dávkování:

Prvotní dávkování: 1,5 g/m3, po 2 hodinách zregulovat pH vody na hodnotu 7,2-7,6 (např. přípravkem CTX-10 nebo CTX-20).
Další dávkování: při správně udržovaném pH vody 1 g/m3 vody tak, aby obsah volného Cl nepřesáhl koncentraci 0,6 g/m3 (u dětských bazénů 0,3 g/m3). Obsah volného Cl ověřujte denně pomocí testovací soupravy (pH+Cl). Prvotní dávkování je třeba opakovat při prvních náznacích zákalu vody.

 

Aplikace:
Potřebné množství CTX-200/GR rozpusťte v plastové nádobě s vodou s rovnoměrně rozlijte po celé hladině bazénu. Pak uveďte do provozu na cca 8 hodin vaše filtrační zařízení.

 

Upozornění:
Po dobu aplikace přípravku a následujících 8 hodin nesmí být v bazénu nikdo přítomen. Přípravek je možné používat jen u bazénů s filtrační jednotkou. Po aplikaci přípravku je nutné zkontrolovat koncentraci volného Cl ve vodě testovací soupravou. Pokud je obsah volného Cl vyšší než 0,6 g/m3, je nutno vyčkat a používat bazén až poté, co jeho hodnota klesne pod nebo na uvedenou výši. U všech bazénů je třeba pravidelně obměňovat vodu, aby nedocházelo ke zvýšení její mineralizace a obsahu kyseliny kyanurové. Doporučená koncentrace kyseliny kyanurové je 35 g/m3 (ověřte pomocí testru nebo fotometru). Pravidelně měřte rovněž obsah vázaného Cl (chloraminů) a při jeho koncentraci 0,3 g/m3 nebo vyšší proveďte superchloraci CTX-200/GR (6-10 g/m3).

 

Jiné názvy jsou také chlorový granulát, chlor šok, chloršok, chlor shock.

+ skladné balení

+ okamžitý účinek

+ vyrobeno ve Španělsku

+ likvidace řas

+ vhodné pro jarní spuštění

+odměrka

- pro stálý provoz bazénu je lepší používat v průběhu sezóny tablety

 

Nebezpečí. Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nepoužívejte při přecitlivělosti na aktivní složku přípravku. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech.

 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlor šok do bazénu
Hmotnost: 5.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení