Doprava nad 2350,- ZDARMA

CTX-200/GR Chlorový granulát 5kg

Kód: CODE-340
1 449 Kč 1 198 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Tento dezinfekční přípravek se vyznačuje velmi vysokou stabilitou vůči rozkladu slunečním zářením. Ani ve zvýšené koncentraci neodbarvuje plastové materiály, a proto je vhodný i pro foliové bazény. Obsahuje 93% kyseliny dichlorizokyanurové.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu


Tento dezinfekční přípravek se vyznačuje velmi vysokou stabilitou vůči rozkladu slunečním zářením. Ani ve zvýšené koncentraci neodbarvuje plastové materiály, a proto je vhodný i pro foliové bazény. Obsahuje 93% kyseliny dichlorizokyanurové.

 Dávkování:

Prvotní dávkování: 1,5 g/m3, po 2 hodinách zregulovat pH vody na hodnotu 7,2-7,6 (např. přípravkem CTX-10 nebo CTX-20).
Další dávkování: při správně udržovaném pH vody 1 g/m3 vody tak, aby obsah volného Cl nepřesáhl koncentraci 0,6 g/m3 (u dětských bazénů 0,3 g/m3). Obsah volného Cl ověřujte denně pomocí testovací soupravy (pH+Cl). Prvotní dávkování je třeba opakovat při prvních náznacích zákalu vody.

 

Aplikace:
Potřebné množství CTX-200/GR rozpusťte v plastové nádobě s vodou s rovnoměrně rozlijte po celé hladině bazénu. Pak uveďte do provozu na cca 8 hodin vaše filtrační zařízení.

 

Upozornění:
Po dobu aplikace přípravku a následujících 8 hodin nesmí být v bazénu nikdo přítomen. Přípravek je možné používat jen u bazénů s filtrační jednotkou. Po aplikaci přípravku je nutné zkontrolovat koncentraci volného Cl ve vodě testovací soupravou. Pokud je obsah volného Cl vyšší než 0,6 g/m3, je nutno vyčkat a používat bazén až poté, co jeho hodnota klesne pod nebo na uvedenou výši. U všech bazénů je třeba pravidelně obměňovat vodu, aby nedocházelo ke zvýšení její mineralizace a obsahu kyseliny kyanurové. Doporučená koncentrace kyseliny kyanurové je 35 g/m3 (ověřte pomocí testru nebo fotometru). Pravidelně měřte rovněž obsah vázaného Cl (chloraminů) a při jeho koncentraci 0,3 g/m3 nebo vyšší proveďte superchloraci CTX-200/GR (6-10 g/m3).

 

Jiné názvy jsou také chlorový granulát, chlor šok, chloršok, chlor shock.

+ skladné balení

+ okamžitý účinek

+ vyrobeno ve Španělsku

+ likvidace řas

+ vhodné pro jarní spuštění

+odměrka

- pro stálý provoz bazénu je lepší používat v průběhu sezóny tablety

 

Nebezpečí. Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nepoužívejte při přecitlivělosti na aktivní složku přípravku. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech.

 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlor šok do bazénu, Bazénová chemie Astralpool, Chlor šok Astralpool
Hmotnost: 5.3 kg
Značka: Astralpool
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JG Avatar autora | 30.8.2022
Jsem maximálně spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: