Doprava nad 2350,- ZDARMA

Kyslíkový granulát OXI - Aqua Blanc (Komponenta 1) - 1kg

Kód: 911061100
649 Kč –23 %
image
649 Kč –23 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kyslíkový granulát Aqua Blanc O2 bez obsahu chlóru. Tento kyslíkový přípravek je vhodný stejně jako u chlorových tablet pro likvidaci bakterií a zabraňuje tvorbě řas. Je nezbytné jej doplnit použitím přípravků Aqua Blanc aktivátor O2.

Dezinfekce pomocí aktivního kyslíku a mikrobicidu má podobné účinky jako chlor (prudká oxidace), ale jeho použití je bez zápachu a dráždění sliznic. Vhodné použití je ve vířivých bazénech, vnitřních nebo venkovních bazénech a hlavně tam, kde je použití chloru nepříjemné či nežádoucí. Hodnota kyslíku by měla být 3 – 8 mg/l. Tato hodnota se kontroluje pomocí testovače viz. příslušenství/testovací soupravy.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

  • + Efektivní likvidace bakterií a řas
  • + Bez zápachu a bez dráždění sliznic
  • + Vhodný pro vířivky a bazény, kde je použití chloru nežádoucí
  • + Snadná aplikace a kontrola hodnot
  • - Vyžaduje doplnění aktivátorem O2 pro plnou efektivitu

„Kyslíkový granulát OXI - Aqua Blanc poskytuje bezchlorovou alternativu pro udržení čistoty bazénové vody. Jeho šetrnost k pokožce a snadná aplikace jsou ideální pro citlivější uživatele a menší bazény.“

tým Poolservis

Kyslíkový granulát OXI - Aqua Blanc - 1kg

Kyslíkový granulát Aqua Blanc O2 je bezchlorový přípravek pro dezinfekci bazénové vody. Efektivně likviduje bakterie a zabraňuje tvorbě řas, přičemž je šetrnější k pokožce a sliznicím než chlorové přípravky.

Bezpečné a šetrné použití

Vhodný pro vířivky i bazény, kde je použití chloru nevhodné. Díky absenci zápachu a dráždění poskytuje příjemnější prostředí pro koupání.

Doporučené použití

Pro dosažení optimálních výsledků je třeba udržovat pH vody mezi 7,0 a 7,4 a hodnotu kyslíku mezi 5,0 a 8,0 ppm. První dávkování je 200 g na 10 m³ vody, s pravidelným doplňováním každých 14 dní.

Výhody a nevýhody

Kyslíkový granulát OXI - Aqua Blanc nabízí efektivní a šetrnou dezinfekci, ale vyžaduje použití společně s aktivátorem O2 pro maximální účinnost.

 

Nebezpečí. Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené.

Bezpečnostní list Aqua Blanc kyslíkový granulát

ghs05ghs07_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie do vířivky, Bazénová chemie Chemoform
Hmotnost: 1 kg
Značka: Chemoform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("