Doprava nad 2350,- ZDARMA

Multi Tablety MAXI 5 kg 5v1

Kód: CODE-423
2 097 Kč –39 %
5v1tablety
2 097 Kč –39 % 1 270 Kč 1 050 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (13 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Multi tablety 5v1 5Kg balení, 200g tablety. Pomalé rozpouštění. Balení vhodné na celou sezónu pro střední bazény kolem 25 - 35m3.

TOP PRODUKT

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

  • + Efektivní a univerzální účinek
  • + Bezpečný a snadný ve využití
  • + Dlouhotrvající účinek
  • + Ideální pro větší bazény
  • - Nutnost nošení rukavic při manipulaci

„Multi tablety 5v1 představují revoluční řešení pro udržení čistoty a zdravotní nezávadnosti bazénové vody. Jsou výjimečné svým komplexním působením, které řeší několik problémů najednou. Jejich pomalé rozpouštění zajišťuje dlouhodobý efekt a snižuje potřebu časté údržby.“

tým Poolservis

Účinná Dezinfekce a Čištění

Multi tablety 5v1 jsou navrženy pro komplexní péči o bazénovou vodu. Obsahují 80% aktivního chloru pro efektivní dezinfekci a ničení řas a bakterií.

Dlouhodobé Uvolňování Chloru

Díky pomalému rozpouštění tablet se udržuje stabilní hladina chloru v bazénu, což zajišťuje dlouhodobou čistotu vody a snižuje potřebu častého dávkování chemikálií.

Snadné Dávkování

Jedna tableta je dostatečná pro udržení čistoty vody v bazénech o objemu 20-30 m3. V případě menších bazénů lze tabletu jednoduše rozdělit na menší části.

Bezpečná a Snadná Aplikace

Tablety se umisťují do dávkovače nebo skimmeru, což zabraňuje přímému kontaktu s bazénovou fólií a minimalizuje riziko vybělení.

Víceúčelové Složení

Kromě dezinfekce obsahují tablety i složky pro projasnění, vyvločkování a stabilizaci pH, což zvyšuje efektivitu údržby a udržuje vodu čistou a zdravotně nezávadnou.

Praktické Balení

Tablety jsou baleny jednotlivě v pytlíčcích, což usnadňuje manipulaci a zajišťuje jejich dlouhodobou trvanlivost.

Multi tablety 5v1 (velké asi jako puk), obsahují 80% aktivního chloru. Obsahuje složky pro dezinfekci, protiřasové složky, projasnění, vyvločkování a dlouhodobé uvolňování.Ničí řasy a bakterie.Dlouhodobé rozpouštení je vhodné pro stabilní udržení hodnoty chloru v bazénové vodě. Tablety se umisťují do dávkovače, kde se pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní ošetření bazénové vody. V balení je 25 chlorových tablet!

Multifunkční tablety 5v1 do bazénu - dávkování

Popis zboží: 200 g tablety zajišťující dezinfekci, vločkování, likvidaci řas, stabilizaci pH a projasnění vody

Dávkování: Pro 20-30 m3 vody v bazénu se používá 1 tableta. Toto množství postačuje pro udržení potřebné koncentrace (tj. 0,3-0,5 mg/l) volného chloru ve vodě na 5 až 10 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství volného chloru ve vodě, jako je teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření, zatížení bazénu atd. Pokud máte menší bazén, můžete tabletu jemným klepnutím o zem rozbít na více částí ( polovina pro 10-12 m3 atd.)

Způsob aplikace tablet do bazénu

Tablety se přidávají do vody v plováku, do skimmeru nebo do dávkovače tablet, který je umístěn v systému cirkulace vody před filtrem. Ideální obsah chlóru je 0,3-0,7 mg/l. Ideální hodnota pH je 6,8-7,4. Tablety nevhazujte přímo do bazénu - nebezpečí vzniku vybělených skvrn !!!

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. 

Varování. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Bezpečnostní list Multi tablety MAXI 5v1

mceclip18mceclip3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční tablety 5v1, Tablety Probazen, Bazénová chemie Probazen
Hmotnost: 5.4 kg
Značka: Probazen
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 22.5.2023
Tablety nàma krátkou dobu nelze posoudit.
5
HK Avatar autora | 30.1.2023
Máme již z minulosti vyzkoušené a jsme velmi spokojeni.
5
Avatar autora | 4.12.2022
Ještě nevím - tablety má na r. 20023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("