Doprava nad 2350,- ZDARMA

Bromové tablety 1 kg do bazénu a vířivky

Kód: 8594019369248
Novinka
Značka: Probazen
639 Kč 528 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (25 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Bromové tablety do vířivky nebo malého bazénu bez obsahu chlóru.Obsahuje 50 tablet po 20g. Tento bromový přípravek je vhodný pro likvidaci bakterií a zabraňuje tvorbě řas.

 Vhodné použití je ve vířivých bazénech, vnitřních nebo venkovních bazénech a hlavně tam, kde je použití chloru nepříjemné či nežádoucí. Hodnota bromu by měla být 2 – 4 mg/l. U teplejší vody 4-6 mg/l Tato hodnota se kontroluje pomocí testeru na brom.

Návod k použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 7,0 – 7,4 pomocí přípravků pH MINUS nebo
pH PLUS. Pak se vloží do plováku nebo zásobníku tablet 2–3 ks Bromových tablet na 1 000 l vody v bazénu nebo vířivce. Toto množství by mělo stačit na udržení

potřebné koncentrace volného bromu (2–4 mg/l) ve vodě na 5 až 10 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství volného bromu ve vodě, jako jsou teplota

vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu. U vířivek a bazénů s vodou teplejší než 30 °C je doporučená hladina volného bromu 4–6 mg/l.


 

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

  • + Účinná dezinfekce bez použití chloru
  • Vhodné pro všechny typy bazénů a vířivek
  • Snadná aplikace s dlouhodobým účinkem
  • Šetrný k očím a pokožce
  • Vyžaduje pečlivé sledování hladiny bromu

„Bromové tablety jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a šetrnou alternativu k chloru. Poskytují vynikající dezinfekci a zároveň jsou šetrné k lidskému zdraví a bazénovému vybavení.“

tým Poolservis

Šetrná a účinná dezinfekce

Bromové tablety jsou vysoce efektivním prostředkem pro udržení čistoty a hygieny vody v bazénu nebo vířivce. Díky svému složení jsou méně dráždivé než tradiční chlorové přípravky, čímž přispívají k lepšímu komfortu při koupání.

Snadné použití

Použití bromových tablet je snadné a uživatelsky přívětivé. Dávkování se provádí vložením 2–3 tablet do plováku nebo zásobníku, v závislosti na objemu vody. Tyto tablety se postupně rozpouštějí, uvolňují brom a zajišťují trvalou ochranu proti bakteriím a řasám.

Všestranné použití

Bromové tablety jsou vhodné pro použití ve všech typech bazénů a vířivek. Jsou zvláště doporučovány pro teplejší vody, kde je jejich účinek ještě intenzivnější. To je důležité zejména pro vířivky, které pracují s vyššími teplotami vody.

Bez zápachu a dráždění

Oproti chloru, bromové tablety nezanechávají v bazénu nepříjemný zápach a jsou šetrnější k očím a pokožce. To je obzvláště ceněné u lidí s citlivou pokožkou nebo alergiemi na chlor.

Účinnost a bezpečnost

Bromové tablety jsou nejen účinné, ale také bezpečné. Jejich použití snižuje riziko podráždění a alergických reakcí. Pro dosažení nejlepších výsledků je však důležité pravidelně testovat a udržovat správnou hladinu bromu ve vodě.


Úprava bazénové vody bez zápachu, bez dráždění.

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu nebo vířivky, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech a vířivkách.

 

CZ / Nebezpečí. Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci.Vysoce toxický pro vodní organismy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Přípravek obsahuje bromchlor-5,5-dimethylimidazolidin-2,4-dion (BCDMH/bromchlordimethylhydantoin), CAS: 32718-18-6, UN3085.První pomoc: Při požití: Postiženému dejte vypít 2-5 dl vody, nevyvolávejte zvracení. Při zasažení očí: Okamžitě vyplachujte velkým množstvím vody po dobu min. 15 minut. Při potřísnění kůže a oděvu: Odstraňte zasažený oděv, kůži oplachujte velkým množstvím vody a mýdlem. Při nadýchání: okamžitě přerušte
expozici a postiženého dopravte na čerstvý vzduch.Ve všech vážnějších případech poškození zdraví, při zasažení očí nebo požití vždy vyhledat lékařské ošetření a lékaři předložit k nahlédnutí etiketu. Nouzové telefonní číslo: Toxikologické informační středisko 224 919 293
Nepotřebné zbytky přípravku odevzdejte do sběru nebezpečného odpadu. Prázdný obal vypláchněte vodou, dejte k recyklaci nebo likvidujte jako komunální odpad.
Záruční doba: minimálně 36 měsíců od data balení. Datum balení je uvedeno na obalu.

Bezpečnostní list Bromové tablety MINI

ghs03ghs05ghs07_1ghs09

Doplňkové parametry

Kategorie: Bromová chemie do vířivky a bazénu, Bazénová chemie Probazen
Hmotnost: 1 kg
Značka: Probazen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("