Doprava nad 2350,- ZDARMA

OXI tablety MINI 3 kg - Kyslíkové tablety 20g OXY

Kód: 369.03
Akce
Značka: Probazen
1 069 Kč 883 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Kyslíkové tablety do vířivky, koupacího sudu nebo malého bazénu bez obsahu chlóru. Tento kyslíkový přípravek je vhodný pro likvidaci bakterií a zabraňuje tvorbě řas. Je nezbytné jej doplnit použitím přípravku Aqua Blanc aktivátor O2. 

Dezinfekce pomocí aktivního kyslíku má podobné účinky jako chlor (prudká oxidace), ale jeho použití je bez zápachu a dráždění sliznic. Vhodné použití je ve vířivých bazénech, vnitřních nebo venkovních bazénech a hlavně tam, kde je použití chloru nepříjemné či nežádoucí. Hodnota kyslíku by měla být 3 – 8 mg/l. Tato hodnota se kontroluje pomocí testeru na O2 - kyslík.

 Již zelený bazén bez pomoci nevyčistí.

Je třeba aplikovat OXI šok.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

  • + Bezchlorová dezinfekce, vhodná pro citlivou pokožku
  • + Efektivní proti bakteriím a řasám
  • + Ideální pro malé bazény, vířivky a koupací sudy
  • + Snadné použití s okamžitým účinkem
  • - Vyžaduje pravidelné kontroly a úpravy pH vody

„OXI tablety MINI poskytují bezpečnou a efektivní cestu k čisté bazénové vodě bez nepříjemných vedlejších účinků chloru. Jejich snadné použití a šetrnost k pokožce dělají z těchto tablet ideální volbu pro menší bazény a vířivky.“

tým Poolservis

OXI tablety MINI 3 kg - Kyslíkové tablety 20g OXY

OXI tablety MINI jsou bezchlorovým řešením pro udržení čistoty a bezpečnosti vody ve vašem bazénu nebo vířivce. Tyto tablety jsou obzvláště vhodné pro menší bazény a vířivky, kde je použití chloru nežádoucí nebo nepříjemné.

Bezpečné a efektivní použití

Tablety jsou snadné na použití a rychle se rozpouští, poskytující okamžitou dezinfekci bez zápachu nebo dráždění sliznic. Doporučuje se použití společně s Aqua Blanc aktivátorem O2 pro maximální efektivitu.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodou je jejich bezchlorová formula a šetrnost k pokožce, což je ideální pro citlivější uživatele. Největší nevýhodou je potřeba pravidelného sledování a úpravy pH hodnot ve vodě.

Pro bezchlorovou desinfekci v bazénech.
Úprava bazénové vody bez zápachu, bez dráždění.

- Kyslíkové tablety pro okamžitou dezinfekci vody.
Způsob aplikace:
1) srovnejte pH v bazénu
2) pokud je ve vodě příliš tvrdá voda, srovnejte tvrdost stabilizátorem tvrdosti.
3)Poté se provede prvotní dezinfekce přípravkem OXI šok, vše dle návodů uvedených na těchto přípravcích

4) Pak se vloží do plováku, nebo zásobníku tablet 1 ks OXI TABLETY MAXI na 1,5-2 m3 vody v bazénu. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné              koncentrace 5-16 mg/l aktivního kyslíku ve vodě na 3 až 5 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství aktivního kyslíku ve vodě, jako jsou teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření a zatížení bazénu

Upozornění:
- Přípravek se NESMÍ použít v přímé kombinaci s desinfekčními přípravky obsahující v jakékoliv formě chlor. Nesmí dojít k přímému kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může způsobit vybělení.

 

Nebezpečí. Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené.

Bezpečnostní list Oxi tablety MINI

ghs03ghs05ghs07_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie do vířivky, Bazénová chemie Probazen
Hmotnost: 3 kg
Značka: Probazen
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 6.7.2023
Nedostal jsem to v takovém balení jak bylo inzerovano na obrázku v eschopu. Dostal jsem to po kilovych plastovych nádobách. Jinak nemám co bych víc vytknul.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("