Doprava nad 2350,- ZDARMA

ASTRALPOOL CTX-392 Chlorová trojkombinace Maxi tablety 5 kg

Kód: 07900
1 439 Kč 1 189 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (>30 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Baktericidní, flokulační a protiřasový účinek (3 funkce v jednom přípravku).

Bazénová Super Tableta - chlórová trojkombinace, aktivní obsah chlóru 84%, flokulant (pro zvločkování drobných nečistot) a protiřasový prostředek, organické tablety 200 g.

TOP PRODUKT

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

  • + Efektivní dezinfekce a čistota
  • + Snadné dávkování
  • + Bezpečnostní obal
  • + Pomalé rozpouštění pro dlouhodobý účinek
  • - Doporučujeme manipulaci v rukavicích

„ASTRALPOOL CTX-392 je ztělesněním efektivity a snadného použití. Jejich dlouhotrvající účinek a jednoduché dávkování z nich dělají nezbytného pomocníka pro každého majitele bazénu.“

tým Poolservis

Chlorová trojkombinace - Maxi tablety

ASTRALPOOL CTX-392 přináší unikátní kombinaci 84% aktivního chloru, složek pro dezinfekci, protiřasové účinky, vyvločkování a dlouhodobé uvolňování. Tato trojkombinace je balena v praktických 5kg baleních, kde každá tableta působí na 20m3 vody, a zajišťuje čistotu a bezpečnost bazénu na 7 - 10 dní.Jedna tableta na 20 m3 vody v bazénu. V balení je 25 ks tablet.

Prvotní dávkování: po dosažení hodnoty volného chloru 0,6 g/m3 rychlorozpustným organickým chlorem (CTX 200/GR) aplikujte 1 tabletu (200 g) CTX-392 na každých 20m3 objemu vody v bazénu.

Udržovací dávkování: 0,5 - 1 g CTX-392 na 1m3 vody denně při pH na požadované hodnotě 7,2 - 7,6 tak, aby obsah volného chloru nepřesáhl hodnotu 0,6 g/m3 (u dětských bazénů 0,3 g/m3). Obsah volného chloru ve vodě se může měnit vzávislosti na provozních podmínkách bazénu, teplotě vody a míře jeho znečištění.

Snadné a bezpečné dávkování

Tablety se jednoduše umisťují do dávkovače, kde se pomalu rozpouštějí a zajišťují dlouhotrvající účinek. Pro menší bazény lze tablety snadno rozdělit. Díky bezpečnostnímu obalu a jednotlivým pytlíčkům je manipulace bezpečná a čistá.

Optimální účinek

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme přidat tablety do plováku, skimmeru nebo dávkovače v cirkulačním systému. Ideální obsah chlóru je 0,3-0,7 mg/l a pH 6,8-7,4. Důležité je tablety nevhazovat přímo do bazénu, aby nedošlo k vzniku vybělených skvrn.

Spokojenost a bezpečnost

Zákazníci oceňují snadné dávkování, pomalé rozpouštění a výhodnou cenu. Díky komplexnímu složení tablety zajišťují, že vaše bazénová voda bude nejen čistá, ale také bezpečná pro koupání. Vždy dodržujte doporučené bezpečnostní postupy a manipulujte s tablety v rukavicích, abyste předešli jakémukoliv riziku.

Obsahuje: minimálně 90 g/100 g kyselina trichlorizokyanurová, 1-3 g/100 g síran měďnatý a 1-3 g/100 g síran hlinitý a 3-5 mg/100g kyselina boritá.

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. 

Varování. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Bezpečnostní list CTX-392

 ghs07_1ghs09_1mceclip0-10

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční tablety 3v1, Tablety Astralpool, Bazénová chemie Astralpool
Hmotnost: 5.4 kg
Značka: Astralpool
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 26.6.2022
Tento produkt je to nejlepší na trhu pro chemii bazénů. Vřele doporučuji, používám cca 10 let a bez problémů, voda je stále čistá a průzračná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: