Doprava nad 2350,- ZDARMA

Chlorové tablety Maxi do bazénu - pomalurozpustné 3kg CHEMOFORM

Kód: CODE-20
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Chlorové tablety pro desinfekci bazénové vody. 15ks v balení, 200g tablety. Pomalé rozpouštění. Vyrobeno v Německu. Balení vhodné na celou sezónu pro menší bazény kolem 10-15 m3.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
v Pardubicích
Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2 350 Kč
Největší výběr
Největší výběr
značek bazénové chemie
1000+
1000+
výdejních míst po celé ČR
Možnost vrácení
Možnost vrácení
do 30-ti dnů

Detailní popis produktu

Názor bazénového specialisty

  • Účinná dlouhodobá dezinfekce
  • Praktické samostatně balené tablety
  • Pomalé a rovnoměrné rozpouštění
  • Vysoká koncentrace aktivního chloru
  • Pouze desinfekční účinek

„Chlorové tablety Maxi jsou efektivním řešením pro dlouhodobou udržitelnou čistotu vašeho bazénu. Díky pomalému rozpouštění a vysokému obsahu aktivního chloru zajistí tablety čistou a bezpečnou vodu po delší dobu. Je ale dobré je kombinovat s nějakým protiřasovým prostředkem.“

tým Poolservis

Dlouhotrvající a spolehlivá dezinfekce

Chlorové tablety Maxi s obsahem 80% aktivního chloru poskytují stabilní a dlouhotrvající dezinfekční účinek. Jsou ideální pro udržení čistoty vody v bazénech všech velikostí a typů.

Snadné a bezpečné dávkování

Samostatně balené tablety vám umožní jednoduché a bezpečné dávkování bez rizika předávkování. Jednoduše je umístěte do dávkovače nebo skimmeru a nechte je postupně rozpustit.  Jedna tableta na 20 m3 vody v bazénu. Toto množství by mělo stačit na udržení potřebné koncentrace volného chloru ve vodě na 7 - 10 dní, jako je teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření, zatížení bazénu atd. Pokud máte menší bazén, můžete tabletu jemným klepnutím o zem rozbít na více částí ( polovina pro 10-12 m3 atd.)

Udržujte vodu čistou a hygienickou

Díky pomalému rozpouštění tablet bude vaše bazénová voda kontinuálně dezinfikována, což zajišťuje dlouhodobou čistotu a hygieničnost bez nutnosti neustálého přidávání chemikálií.

Důležité upozornění pro uživatele

Pro dosažení nejlepších výsledků udržujte optimální hodnoty pH a pravidelně kontrolujte hladinu chloru. Nikdy nevhazujte tablety přímo do bazénu, abyste předešli vybělení nebo poškození povrchu.

Pomalorozpustné 200 g tablety (velké asi jako puk), obsahují 80% aktivního chloru. Obsahuje složky pro dezinfekci a chlorování.Ničí řasy a bakterie.Dlouhodobé rozpouštení je vhodné pro stabilní udržení hodnoty chloru v bazénové vodě. Tablety se umisťují do dávkovače, kde se pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní ošetření bazénové vody. V balení je 15 chlorových tablet!

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. 

Varování. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Bezpečnostní list Chlorové tablety pomalurozpustné MAXI

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlórové tablety, Tablety Chemoform, Bazénová chemie Chemoform
Hmotnost: 3.6 kg
Značka: Chemoform

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
document.write("